Ziemassvētku un Jaungada laiks Daugavpilī *

Pavisam nemanot, ir pienācis Ziemassvētku un Jaunā gada laiks. Daugavpilī šie svētki tiek sagaidīti un pavadīti ar jauku atmosfēru, interesantiem pasākumiem un notikumiem, smaidu cilvēku sejās un  neviltotu prieku viņu acīs.

Tik daudz dāvanu, eglīšu, sniegpārsliņu, mirdzošu lampiņu… Ikviens ir pacenties, lai Daugavpils būtu skaista, spilgta un piesaistoša svētku laikā. Izrotāti ir ne tikai pilsētas centrālie laukumi un lielākās iestādes, iepirkšanās vietas, bet arī vismazākie veikaliņi, dzīvokļu logi, privātmājas, sabiedriskie transportlīdzekļi, un arī virs Daugavpils cietokšņa mūriem jau no tālienes paceļas tur iedegtās egles galotne.

Pašā pilsētas sirdī, proti, Vienības laukumā kā skaista svētku karaliene mirdz centrālā eglīte, atrodas Rūķu namiņš, slidkalniņš, Ziemassvētku bodītes.  Septītajā  decembrī  notika svinīgā svētku egles iedegšana un Rūķu namiņa atvēršana.  Ienākot namiņā, var justies gluži kā pasakā. Tajā ir iespēja satikties ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgiem, draugiem, kā arī darboties radošajās darbnīcās. Vienības laukumā darbojas arī eglīšu tirdziņš, līdz ar to katrs daugavpilietis un pilsētas ciemiņš var izvēlēties visglītāko egli.

Arī  Daugavpils teātris ir godam sagatavojies Ziemassvētkiem, piedāvājot apmeklēt brīnišķīgu koncertuzvedumu  „Pauka un Šmauka Ziemassvētki”. Kinoteātrī  „Silverscreen” ir aplūkojama  „Saules skolas” audzēkņu izstāde „Mežā…”   Otrajos Ziemassvētkos notika masku gājiens pa Rīgas ielu uz Daugavpils Ledus halli. Pēc gājiena, tā dalībniekiem būs iespēja paslidot. 26. decembrī  notika gaismas akcija „Iedegsim pilsētas sirdi Vienības laukumā”. Bet gadu mijā pilsētas iedzīvotāji tur tika aicināti sagaidīt jauno 2013.gadu ar svētku koncertu un uguņošanu.

Daugavpils ir vieta, kur svinēt lieliem un maziem, jauniem un veciem… Ikviens atradīs šeit kaut ko sev aktuālu un interesējošu. Lai patiesi skaists, balts un sirsnīgs šis svētku laiks! Laimīgu Jauno 2013.gadu!

Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>