„Atklāj Latviju no jauna!”

Pavisam nesen „Atklāj Latviju no jauna!” tūrisma kampaņas ietvaros Daugavpils Skrošu Rūpnīcu apmeklēja filmēšanas grupa un „atklājējs” daugavpilietis Vasīlijs Lukaščuks.

Pavisam šī komanda pabija vairākos Daugavpilī un tās apkārtnē esošajos objektos, tajā skaitā arī Daugavpils cietoksnī un Sventes muižā, kurā atrodas kara tehnikas muzejs.

 

Daugavpils Skrošu Rūpnīcā viņi iepazinās ar svina liešanas un apstrādes tehnoloģijām, redzēja dažas no ierīcēm darbībā, apskatīja vēsturisko ekspozīciju, kā arī uzkāpa augstajā tornī. Pēc rūpnīcas apskates, tika izmēģināta arī pneimatiskā produkcija rūpnīcas šautuvē.

Redzētais tika novērtēts atzinīgi un DSR iekļauta starp Latgales top 6 objektiem!

 

Kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” mērķis ir veicināt vietējo tūrismu visos Latvijas reģionos, īpašu uzmanību veltot jaunajiem un tādejādi mazāk zināmajiem objektiem, bet ar lielu potenciālu. Viens no mērķiem ir arī mudināt cilvēkus doties ekskursijās ne tikai gada siltākajos mēnešos, bet arī agros pavasaros, vēlos rudeņos un pat ziemā!

Tā kā Latvijā attālumi nav lieli, „Atklāj Latviju no jauna!” piedāvātie maršruti Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē ir piemēroti braucieniem nedēļas nogalēs gan organizētiem grupu braucieniem, gan ģimenēm un individuāliem ceļotājiem.

Pavisam drīz kampaņas lapā http://www.draugiem.lv/atklajlatviju ikviens varēs pievienoties projektam „Sakrāsim Latvijai miljonu!”, kurā varēs atzīmēt apmeklētās vietas un nobrauktos kilometrus.

 

Par V.Lukaščuka iespaidiem Daugavpilī vari lasīt šeit: http://www.atklaj-latviju.lv/lv/atklajeju-rekomendacijas/rekomendacija-4

Noskaties arī video! http://www.youtube.com/watch?v=3DmPdp2A6i0

Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>