Jauna vietne par tūrismu Daugavpilī

Daugavpils vēl ir gluži kā nepieaugušais,  pelēkais gulbis pasakā par neglīto pīlēnu. Šī pilsēta atšķiras no visām mazpilsētām, kas tai apkārt, kā arī visā Latvijā tai grūti atrast līdzīgu.

 

Pavisam nepatiesi valda priekšstats, ka Daugavpilī ir maz ko redzēt, maz ko apmeklēt un maz ko piedzīvot. Daudzus mulsina cietumu izvietojums centrā, kā arī lielais krievvalodīgo skaits. Daži pilsētas viesi mēģina pilsētu it kā atdalīt no cietokšņa, un uzskatīt kā tikai padomju laika arhitektūras paraugu. Ir daudz iemeslu, kāpēc joprojām tūristi dod priekšroku Liepājas, Ventspils, Kauņas, Tartu apmeklējumam, kurās, protams, arī ir daudz ko redzēt un ikvienam kaut reizi ir vērts uz tām aizbraukt.

 

Tāpēc esam izveidojuši šo vietni, lai parādītu, ka arī Daugavpils ir interesants ceļojuma mērķis un tā reiz pārtaptu par skaisto gulbi! Daugavpils pilsēta un apkārtne ir bagāta ar daudziem militāriem objektiem, jo pilsēta vienmēr ir bijusi svarīgu ceļu krustpunktā un tuvu dažādu valstu robežām. Tieši militāro vajadzību dēļ tā tik daudzas reizes ir mainījusi savu plānojumu un pat atrašanās vietu. Pilsēta ir attīstījusies arī kā ievērojams industriāls, tirdzniecības un dažādu kultūru centrs – šeit ikviens var atrast sev interesējošo!

 

Sekojiet mums un uzziniet, ko jaunu mēs laiku pa laikam atradīsim!

Ar cieņu,

Militārās Daugavpils komanda

Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>