Ziemassvētku un Jaungada laiks Daugavpilī *

Pavisam nemanot, ir pienācis Ziemassvētku un Jaunā gada laiks. Daugavpilī šie svētki tiek sagaidīti un pavadīti ar jauku atmosfēru, interesantiem pasākumiem un notikumiem, smaidu cilvēku sejās un  neviltotu prieku viņu acīs.

Tik daudz dāvanu, eglīšu, sniegpārsliņu, mirdzošu lampiņu… Ikviens ir pacenties, lai Daugavpils būtu skaista, spilgta un piesaistoša svētku laikā.

„Atklāj Latviju no jauna!”

Pavisam nesen „Atklāj Latviju no jauna!” tūrisma kampaņas ietvaros Daugavpils Skrošu Rūpnīcu apmeklēja filmēšanas grupa un „atklājējs” daugavpilietis Vasīlijs Lukaščuks.

Pavisam šī komanda pabija vairākos Daugavpilī un tās apkārtnē esošajos objektos, tajā skaitā arī Daugavpils cietoksnī un Sventes muižā, kurā atrodas kara tehnikas muzejs.

 

Daugavpils Skrošu Rūpnīcā viņi iepazinās

Jauna vietne par tūrismu Daugavpilī

Daugavpils vēl ir gluži kā nepieaugušais,  pelēkais gulbis pasakā par neglīto pīlēnu. Šī pilsēta atšķiras no visām mazpilsētām, kas tai apkārt, kā arī visā Latvijā tai grūti atrast līdzīgu.

 

Pavisam nepatiesi valda priekšstats, ka Daugavpilī ir maz ko redzēt, maz ko apmeklēt un maz ko piedzīvot. Daudzus mulsina cietumu izvietojums centrā, kā arī lielais krievvalodīgo skaits. Daži pilsētas viesi